- ostatnie jednostki
20użyć
20użyć
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Kieliszki Plastikowe na Gin z Tonikiem PS Szkło 660ml 2P (6 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 6 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 660 ml |
| Design | Economic |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Napoje |
| Całkowita Pojemność | 660ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 9 cm |
| Górna średnica | 11 cm |
| Kształt | Wklęsły |
| Wysokość | 18,5 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 6 |
125użyć
7514-1
1 Jednostki
17, 52zł
17,521zł/Kieliszek
W magazynie.
350użyć
7853-1
1 Jednostki
41, 36zł
41,357zł/Kieliszki
W magazynie.