- Pakiet
- ostatnie jednostki
20użyć
36
20użyć
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Kieliszki Plastikowe na Gin z Tonikiem PS Szkło 660ml 2P (36 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 36 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 660 ml |
| Design | Economic |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Napoje |
| Całkowita Pojemność | 660ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 9 cm |
| Górna średnica | 11 cm |
| Kształt | Wklęsły |
| Wysokość | 18,5 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 36 |
125użyć
7514-1-6
6 Jednostki
84, 08zł
14,014zł/Kieliszek
W magazynie.
350użyć
7853-1-6
6 Jednostki
198, 47zł
33,078zł/Kieliszki
W magazynie.