- Pakiet
- ostatnie jednostki
20
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Dzbanek Plastikowy Malina Wielokrotnego Użytku 1.500 ml (20 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 20 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Różowy |
|---|---|
| Design | Premium Gloss |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 1500 ml / 1,5 l |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 13,5 cm |
| Górna średnica | 18,1 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 20 |
20użyć
3028-10
10 Jednostki
54, 25zł
5,425zł/Dzbanki
W magazynie.
500użyć
7850-1
1 Jednostki
58, 83zł
58,825zł/Dzbanek
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi