- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Dzbanek Plastikowy Malina Wielokrotnego Użytku 1.500 ml (1 Sztuk)
Cena Dotyczy 1 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Różowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 1500 ml / 1,5 l |
| Design | Premium Gloss |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 1500 ml / 1,5 l |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 13,5 cm |
| Górna średnica | 18,1 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 1 ct |
20użyć
3028-10-12
120 Jednostki
121, 77€
1,015€/Dzbanek
W magazynie.
500użyć
7850-1-3
3 Jednostki
33, 00€
11,000€/Dzbanek
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi