- Pakiet
- ostatnie jednostki
200
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Weisses Küchenhandtuch mit Winrot Rand 40x64 cm P64cm. Beständig und elegant für alle Arten von Veranstaltungen. Hochwertige Tischdecke für verschiedene Zwecke oder stark saugfähige Dienstleistungen.
Einheiten á 200 Stück.
Ver más artículos de:
| Kolor | Bordowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 40x64cm |
| Design | Roll Drap |
| Materiał | Bawełna |
| Kształt | Rolka |
| Szerokość | 40 cm |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 64 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj |
Dla obu płci Odzież jednorazowa |
| Cena za | 200 |
12023-10-20
200 Jednostki
-10% 1, 559.49zł Normalna cena 1,732.77 zł
7,797zł/
W magazynie.
12025-10-20
200 Jednostki
1, 732.77zł
8,664zł/
W magazynie.
12026-10-20
200 Jednostki
2, 140.45zł
10,702zł/
W magazynie.
12028-10-20
200 Jednostki
1, 841.58zł
9,208zł/
W magazynie.
12029-10-20
200 Jednostki
1, 841.58zł
9,208zł/
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi