- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Weisses Küchenhandtuch mit Winrot Rand 40x64 cm P64cm. Beständig und elegant für alle Arten von Veranstaltungen. Hochwertige Tischdecke für verschiedene Zwecke oder stark saugfähige Dienstleistungen.
Einheiten á 10 Stück.
Ver más artículos de:
| Kolor | Bordowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 40x64cm |
| Design | Roll Drap |
| Materiał | Bawełna |
| Kształt | Rolka |
| Szerokość | 40 cm |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 64 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj |
Dla obu płci Odzież jednorazowa |
| Cena za | 10 |
12025-10
10 Jednostki
25, 32€
2,532€/
W magazynie.
12026-10
10 Jednostki
31, 27€
3,127€/
W magazynie.
12027-10
10 Jednostki
26, 91€
2,691€/
W magazynie.
12028-10
10 Jednostki
26, 91€
2,691€/
W magazynie.
12029-10
10 Jednostki
26, 91€
2,691€/
W magazynie.
12030-10
10 Jednostki
26, 91€
2,691€/
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi