- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Kup z
20użyć
3028-10-12
120 Jednostki
520, 91zł
4,341zł/Dzbanek
W magazynie.
52031-100
100 Jednostki
12, 63zł
0,126zł/S
W magazynie.
20użyć
3018-13
13 Jednostki
8, 79zł
0,676zł/Szklanka
W magazynie.
20użyć
3028-10
10 Jednostki
54, 25zł
5,425zł/Dzbanki
W magazynie.
4064-1
1 Jednostki
128, 70zł
128,700zł/Obrus
W magazynie.
4110-40
40 Jednostki
-20% 18, 27zł Normalna cena 22,84 zł
0,457zł/Kubek
W magazynie.
Ver más artículos de:
Odkryj miniaturowe bambusowe talerzyki, cudo na Twoje wydarzenia! Od ich wyjątkowej prezentacji po niepowtarzalny styl, te małe akcesoria zostały zaprojektowane tak, aby przenieść spotkania na zupełnie nowy poziom. Ale co je wyróżnia i sprawia, że są tak wyjątkowe?
Kluczem do tych wyjątkowych miniaturowych talerzyków jest materiał, z którego zostały wykonane: bambus. To wytrzymałe i eleganckie drewno stało się idealnym wyborem, aby ożywić te kulinarne akcesoria. Jego naturalna tekstura i wszechstronność pozwalają szefom kuchni wyrazić swoją kreatywność, tworząc w kuchni prawdziwe dzieła sztuki, które oczarują gości.
Jakie cechy wyróżniają te talerze degustacyjne na imprezach i cateringach? Oto trzy z ich mocnych stron:
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 12x6cm |
| Design | Bamboo |
| Materiał | Bambusowy |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 6 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 12 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 12 |
9483-12
12 Jednostki
19, 36zł
1,614zł/Fingerfood
W magazynie.
6277-4
4 Jednostki
-25% 9, 19zł Normalna cena 12,26 zł
2,299zł/Fingerfood
W magazynie.
9479-24
24 Jednostki
71, 66zł
2,986zł/Fingerfood
W magazynie.