- Pakiet
- Eco
- ostatnie jednostki
5000
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Wykałaczki Drewniane "Kwiat" Czerwerne 120 mm (5000 Sztuk)
Cena Dotyczy Worków 5000 Sztuk.
25 Worków po 200 Sztuk
Ver más artículos de:
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 12cm |
| Design | Kwiatowy |
| Materiał | Drewniane |
| Używa | Degustacyjny |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 2 mm |
| Kształt | Przedłużony |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 12 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 5000 |
10135-100-12
1.200 Jednostki
42, 36€
0,035€/Fingerfood
W magazynie.
10129-100-12
1.200 Jednostki
46, 84€
0,039€/Fingerfood
W magazynie.