- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Worki na Śmieci 55x60cm z Łatwe Zamykanie
Ver más artículos de:
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak sprawić, by wynoszenie śmieci było o wiele łatwiejsze i pozbawione zmartwień? Worki na śmieci HDPE są idealnym rozwiązaniem!
Worki te są wykonane z polietylenu, mocnego i trwałego materiału, który spełnia wszystkie potrzeby związane z usuwaniem odpadów. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z resztkami jedzenia, pustymi pojemnikami, czy po prostu codziennymi odpadami, worki te są zaprojektowane tak, aby poradzić sobie z tym wszystkim bez żadnych problemów.
Powiemy Ci, dlaczego są tak praktyczne:
Naszym produktem jest Ok Home Compost oznaczony. Jest zdolny do biodegradacji w warunkach domowego kompostowania do kompostu. Dotyczy to również wszystkich jego składników, atramentów i dodatków.
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Środki Ogółem | 55x60cm |
| Design | Color |
| Materiał | PE (Polietylen) |
| Używa | Higiena i ochrona |
| Całkowita Pojemność | 30 L |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Wysokość | 55 cm |
| Szerokość | 55 cm |
| Certyfikat 3 | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48194000 |
| Mikronaż | 15 µm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Torby |
| Cena za | 15 |
4305-15
15 Jednostki
2, 03€
0,135€/Worki
W magazynie.
13754-100
100 Jednostki
33, 89€
0,339€/Rolka
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi