- Pakiet
2000
Biała plastikowa łyżeczka o długości 120 mm wykonana z polipropylenu (PP), idealna do usług gastronomicznych na wynos, wydarzeń i cateringu.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Certyfikat potwierdzający brak bisfenolu A (BPA), zapewniający odpowiedzialną i przyjazną dla środowiska produkcję.
Produkt zaprojektowany do wielokrotnego użytku, który można używać ponownie bez utraty funkcjonalności. Wytrzymały materiał wydłuża jego żywotność, czyniąc go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem na co dzień. Zaleca się odpowiednie czyszczenie po każdym użyciu, aby zachować jego właściwości.
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
Opis: Jednorazowa biała łyżeczka z tworzywa sztucznego wykonana z polipropylenu (PP), idealna do gastronomii, cateringu, wydarzeń i lokali oferujących jedzenie na wynos.
Zalecane zastosowanie: Doskonała do kawy, herbaty, deserów, jogurtów oraz potraw gorących i zimnych.
Kolor: Biały.
Materiał: Polipropylen (PP).
Wymiary:
Długość: 12 cm (120 mm).
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 12 cm |
| Design | Lux Dessert Spoon |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Wklęsły |
| Wysokość | 1,20 cm |
| Szerokość | 3,10 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 3,0 g |
| Długość | 14,10 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 2000 |