- ostatnie jednostki
350użyć
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Nietłukący i bardzo wytrzymały kieliszek do szampana, wina lub wina musującego o pojemności 320ml. Kolor przezroczysty, imituje szkło.
Ver más artículos de:
Zapomnij o kruchych kryształowych szklankach, które tłuką się od samego patrzenia na nie i pozwól swoim klientom cieszyć się napojami i imprezą w całkowicie bezpieczny sposób. Dołącz do tego innowacyjnego i praktycznego trendu reprezentowanego przez Tritan i jego szklanki, idealne połączenie elegancji szkła i wszystkich zalet, jakie może mieć plastik, i ciesz się!
Wykonane z Tritanu, kopoliestru najnowszej generacji niezawierającego bisfenolu A (BPA Free), nasze kubki są odporne na uderzenia i stłuczenia. Ponadto pozostają przezroczyste i trwałe nawet po latach wielokrotnego użytkowania i cykli mycia. Ze względu na wszystkie korzyści, jakie mogą przynieść i ich zalety, materiał ten powoli staje się doskonałym zamiennikiem szkła. W Monouso znamy je z pierwszej ręki, zdradzamy więcej szczegółów!
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 320 ml |
| Materiał | TRITAN |
| Używa | Napoje |
| Całkowita Pojemność | 320 ml |
| Górna średnica | 6,2 cm |
| Kształt | Wklęsły |
| Wysokość | 21,4 cm |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Premium |
| Cena za | 1 |
350użyć
13072-1
1 Jednostki
31, 15zł
31,149zł/Kieliszek
W magazynie.
350użyć
13723-1
1 Jednostki
35, 25zł
35,253zł/Kieliszek
W magazynie.