Białe wieczko PS z 4 Oz (120 ml) i Ø6,2cm, idealne do picia bezpośrednio z kubka, aby uniknąć rozlania podczas transportu.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Przygotuj się na delektowanie się ulubionym napojem bez zamieszania, delektując się każdym łykiem w całkowitym komforcie. Jak nasze pokrywki to osiągają? Dzięki strategicznie umieszczonemu otworowi, który zapewnia przepływ płynu bez konieczności zdejmowania pokryw ki ze szklanki, dzięki czemu możesz cieszyć się kawą lub napojem bezalkoholowym.
Te pokrywki są po to, aby ułatwić Ci życie. Czy kiedykolwiek próbowałeś pić w podróży i znalazłeś się w kłopotliwym rozlaniu? Koniec zmartwień! Otwór do picia zapewnia doskonałą kontrolę nad przepływem napoju.
| Kolor | Biała |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø6,2cm |
| Design | Travel |
| Materiał | PS |
| Używa | Kubki Papierowe |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | Ø6,2cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 2 cm |
| Zamrażanie | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 50 |
4382-100
100 Jednostki
6, 04€
0,060€/Wieczko
W magazynie.
12745-50
50 Jednostki
7, 43€
0,149€/Wieczko
W magazynie.
12748-50
50 Jednostki
-15% 5, 87€ Normalna cena 6,90 €
0,117€/Wieczko
W magazynie.