- ostatnie jednostki
Wieczko Płaskie Przezroczyste do kubków z Krzyżykiem PS Ø7cm (100 Sztuk)
Para Kubki 166ml, 200ml i 230ml.
Cena Dotyczy Worków 100 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø9,8cm |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 230 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | Ø9,8 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Ekonomiczne |
| Cena za | 100 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi