- ostatnie jednostki
Wieczko Płaskie Zamknięte PET Szkło Ø9,5cm (112 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 112 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø9,5cm |
| Materiał | PET |
| Całkowita Pojemność | 230 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 9,5 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 112 |