- Pakiet
- ostatnie jednostki
20użyć
2000
20użyć
Biodegradowalny widelec wykonany z CPLA o długości 17 cm w kolorze białym.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Patrząc na nie, z jakiego materiału wykonane są te sztućce? Prawdopodobnie powiedzielibyśmy to samo, ale nic podobnego. PLA to sztywny, wytrzymały i ergonomiczny materiał jak żaden inny. Kiedy już będziesz miał te widelce w ręku, zadasz sobie pytanie: jak to możliwe, że nie zawierają żadnego plastiku? To żaden problem używać ich do wszelkiego rodzaju jedzenia!
Kwas polimlekowy, powszechnie znany jako PLA, jest bioplastikiem uzyskiwanym z zasobów naturalnych, takich jak skrobia kukurydziana. Zarówno produkcja tego materiału, jak i produkcja tych sztućców jest całkowicie zrównoważona i przyjazna dla środowiska. Istnieje wiele zalet, które widelce PLA mogą ci zaoferować i powinieneś o nich wiedzieć, opowiemy ci o nich:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 17cm |
| Design | Easy |
| Materiał | CPLA |
| Szerokość podstawy | 9,4x6,8 cm |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 250ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Ząbkowana |
| Wysokość | 3,2 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 17 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 2000 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi