- ostatnie jednostki
20użyć
20użyć
Wycofany z eksploatacji Produkt
Biodegradowalny widelec wykonany z CPLA o długości 17 cm w kolorze czarnym.
Kup z
20użyć
3002-10
10 Jednostki
9, 47zł
0,947zł/Szklanki
W magazynie.
11402-100
100 Jednostki
154, 69zł
1,547zł/Talerz
W magazynie.
11456-100
100 Jednostki
198, 31zł
1,983zł/Talerz
W magazynie.
13307-100
100 Jednostki
66, 61zł
0,666zł/Serwetka
W magazynie.
13423-50
50 Jednostki
15, 89zł
0,318zł/Talerz
W magazynie.
Ver más artículos de:
Patrząc na nie, z jakiego materiału wykonane są te sztućce? Prawdopodobnie powiedzielibyśmy to samo, ale nic podobnego. PLA to sztywny, wytrzymały i ergonomiczny materiał jak żaden inny. Kiedy już będziesz miał te widelce w ręku, zadasz sobie pytanie: jak to możliwe, że nie zawierają żadnego plastiku? To żaden problem używać ich do wszelkiego rodzaju jedzenia!
Kwas polimlekowy, powszechnie znany jako PLA, jest bioplastikiem uzyskiwanym z zasobów naturalnych, takich jak skrobia kukurydziana. Zarówno produkcja tego materiału, jak i produkcja tych sztućców jest całkowicie zrównoważona i przyjazna dla środowiska. Istnieje wiele zalet, które widelce PLA mogą ci zaoferować i powinieneś o nich wiedzieć, opowiemy ci o nich:
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 17cm |
| Design | Color |
| Materiał | CPLA |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 9 cm |
| Kształt | Ząbkowana |
| Wysokość | 17 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Zakres | Ekonomiczne |
| Cena za | 25 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi