- Pakiet
25użyć
1500
25użyć
Widelec wielokrotnego użytku wykonany z CPLA, o długości 16,8 cm, w kolorze białym. Przeznaczony do użytku jako sztuciec do posiłków i degustacji, zarówno do potraw zimnych, jak i ciepłych, w gastronomii i podczas wydarzeń.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Patrząc na nie, z jakiego materiału wykonane są te sztućce? Prawdopodobnie powiedzielibyśmy to samo, ale nic podobnego. PLA to sztywny, wytrzymały i ergonomiczny materiał jak żaden inny. Kiedy już będziesz miał te widelce w ręku, zadasz sobie pytanie: jak to możliwe, że nie zawierają żadnego plastiku? To żaden problem używać ich do wszelkiego rodzaju jedzenia!
Kwas polimlekowy, powszechnie znany jako PLA, jest bioplastikiem uzyskiwanym z zasobów naturalnych, takich jak skrobia kukurydziana. Zarówno produkcja tego materiału, jak i produkcja tych sztućców jest całkowicie zrównoważona i przyjazna dla środowiska. Istnieje wiele zalet, które widelce PLA mogą ci zaoferować i powinieneś o nich wiedzieć, opowiemy ci o nich:
Produkt jest odpowiedni do kontaktu z żywnością i spełnia obowiązujące przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Zapewnia bezpieczne użytkowanie w miejscach, w których żywność jest przetwarzana, przechowywana lub serwowana.
Produkt zaprojektowany do wielokrotnego użytku, który można używać ponownie bez utraty funkcjonalności. Wytrzymały materiał wydłuża jego żywotność, czyniąc go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem na co dzień. Zaleca się odpowiednie czyszczenie po każdym użyciu, aby zachować jego właściwości.
Ten produkt jest kompostowalny. Po wyrzuceniu do pojemnika na odpady organiczne, a także w kontrolowanych warunkach w kompostowniach przemysłowych, są one przetwarzane na kompost, zamykając w ten sposób zrównoważony cykl.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 16,8 cm |
| Design | PLA Krystalizowany |
| Materiał | CPLA |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat |
Kontaktu z żywnością UNE-EN 12875-1:2005 |
| Kształt | Przedłużony |
| Szerokość | 2,70 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Do wypełnienia |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Nie |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 3,95 g |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 16,80 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Tłuszczoodporny | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 1500 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi