- Pakiet
1.200
Podobne produkty:
Widelczyki Bambusowe 17cm (1.200 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 1.200 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Czy chcesz mieć wszystkie zalety biodegradowalnych sztućców, ale szukasz również większej trwałości bez konieczności wyrzucania ich za każdym razem? W Monouso lubimy pomagać we wszystkich życzeniach, dlatego chcemy przedstawić Ci sztućce bambusowe. Unikaj generowania niepotrzebnych odpadów, wybierając nasze bambusowe sztućce wielokrotnego użytku.
Wykonane z bambusa i o świetnej ergonomii, nasze widelce będą idealną ekologiczną opcją, dzięki której będziesz mógł cieszyć się jedzeniem w każdym miejscu. Bez problemu nabijaj na widelec wszelkiego rodzaju przetwory, od smacznego mięsa po smakowitą rybę, bez obawy o wygięcie, złamanie czy odprysk. Chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach naszych widelców bambusowych? My mówimy więcej.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 17cm |
| Design | bePulp |
| Materiał | Bambusowy |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Ząbkowana |
| Wysokość | 0,70 cm |
| Szerokość | 3,50 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 14011000 |
| Długość | 17,00 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 1.200 |
9582-50
50 Jednostki
133, 91zł
2,678zł/Widelec
W magazynie.
4324-100
100 Jednostki
-20% 15, 83zł Normalna cena 19,78 zł
0,158zł/Widelec
W magazynie.
12010-50
50 Jednostki
22, 89zł
0,458zł/Widelec
W magazynie.
12751-250
250 Jednostki
85, 53zł
0,342zł/Widelec
W magazynie.
13147-25
25 Jednostki
20, 05zł
0,802zł/Widelec
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi