Podstawową częścią sprzedaży na wynos jest zapewnienie klientom wygodnego i bezpiecznego transportu bez rozsypywania. Dlatego oferujemy nasze papierowe koperty na chipsy: włóż chipsy do środka, zamknij i podawaj, to takie proste!
Ver más artículos de:
Utrzymanie smażonego jedzenia w idealnym stanie nigdy nie było łatwiejsze. Nasze odporne na tłuszcz torebki na frytki zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu praktycznego, wygodnego i czystego rozwiązania. Czy znasz wszystkie ich zalety?
To, co najbardziej wyróżnia te torebki na chipsy, to fakt, że działają jak koperta. Oznacza to, że mają klapkę, która pozwala szybko je zamknąć, aby uniknąć rozlania i zachować idealną temperaturę pysznych chipsów na dłużej.
Ale to nie wszystko!
Sekret zachowania chrupkości i pyszności smażonych potraw tkwi w materiale, z którego wykonane są nasze torebki. Zaprojektowane, aby wchłaniać nadmiar tłuszczu i oleju, zapobiegają rozmoczeniu i zmiękczeniu żywności. Twoi klienci będą mogli cieszyć się ulubioną przekąską w dowolnym momencie, jakby była świeżo wyjęta z kuchni.
Czy wiesz, że możesz zaoferować nieskazitelną prezentację bez plam? Torebki te, wykonane ze specjalnie przetworzonego papieru pergaminowego, stanowią barierę dla oleju, zapewniając, że nie przedostanie się on na zewnątrz i nie pojawią się na nich plamy.


Nasze chrupiące torby są nie tylko dobre dla prezentacji, ale także dla planety. Wykonane z biodegradowalnego i nadającego się do recyklingu papieru, stanowią ekologiczną alternatywę dla konwencjonalnych toreb plastikowych.
Ale to, że łatwo się rozkładają, nie oznacza, że można je wszędzie wyrzucić. Po użyciu ty i twoi klienci powinniście używać ich odpowiedzialnie i wyrzucać je do kosza na odpady organiczne w celu właściwego recyklingu. Daj papierowi drugie życie!
I chociaż zwykle nazywamy je chrupiącymi torebkami, można ich używać do serwowania wielu innych przekąsek, takich jak kanapki, krążki cebulowe, nuggetsy... Wszystkie one pozostaną zabezpieczone i chrupiące aż do ostatniego kęsa.
Nie zastanawiaj się dwa razy i używaj naszych saszetek tłuszczoodpornych w swoich fast foodach i dostawach, street foodach, food truckach, a nawet na imprezach.
W Monouso wykorzystaliśmy całą naszą wiedzę jako eksperci w branży, aby zapewnić najlepsze opakowania jednorazowe dla Twojej firmy. Dlatego oferujemy saszetkę z papieru tłuszczoodpornego, aby zagwarantować wyjątkowe doznania kulinarne i zadbać o każdy szczegół. Ten produkt nie tylko spełnia nasze standardy jakości, ale jest również ekonomiczny - zwycięska kombinacja!
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół obsługi klienta Monouso z przyjemnością Cię wysłucha i pomoże w razie jakichkolwiek wątpliwości.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 12x12cm |
| Materiał | Papier odporny na tłuszcz |
| Używa | Na Wynos |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 5 cm |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 0,10 cm |
| Szerokość | 12,00 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Gramatura | 40 g/m² |
| Długość | 12,00 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Torby |
| Cena za | 250 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi