- Pakiet
- ostatnie jednostki
5000
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Torby Tłuszczoodporny Otwarte 2L Czerwerne 16x16,5cm (5000 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 5000 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 16x16,5cm |
| Design | Vichy |
| Materiał | Papier odporny na tłuszcz |
| Używa | Na Wynos |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 16,5 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 34 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Torby |
| Cena za | 5000 |
11677-250-16
4.000 Jednostki
108, 39€
0,027€/Torebka
W magazynie.
10579-250-12
3.000 Jednostki
152, 62€
0,051€/Torebka
W magazynie.
13183-250-16
4.000 Jednostki
108, 39€
0,027€/Torebka
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi