- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Papierowa torba na pieczywo z motywem "koszenia". Dzięki przyciągającemu wzrok i pięknemu wzornictwu torba ta jest idealna dla piekarni, w których szczegóły mają ogromne znaczenie.
Ver más artículos de:
Torby papierowe są najbardziej ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych toreb plastikowych. Znacznie bardziej przyjazne dla środowiska, są funkcjonalne, uniwersalne, a także pozwalają na bezpieczne przechowywanie produktów.
Ich proces produkcyj ny jest prosty: powstają poprzez połączenie włókien celulozowych, pochodzących z miazgi drzew, po procesie "sortowania". Powstały produkt jest filtrowany i myty, tworząc rodzaj pulpy, która jest przekształcana w papier. Są one zatem wykonane z całkowicie odnawialnych i zrównoważonych materiałów. To włókno celulozowe, nawiasem mówiąc, pochodzi z etycznie i odpowiedzialnie zarządzanych lasów, co jest prawdziwym zakładem i korzyścią dla planety.
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 12+6x50cm |
| Design | Siega |
| Materiał | Papier Prążkowanej |
| Używa | Piekarnia |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Wysokość | 50 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 35 g/m² |
| Intrastat | 48194000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Torby |
| Zakładka | 12 cm |
| Cena za | 100 |
4939-250
250 Jednostki
18, 01€
0,072€/Torba
W magazynie.
4943-100
100 Jednostki
-15% 5, 96€ Normalna cena 7,01 €
0,060€/Torba
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi