- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Torby Papierowe Kraft Zielone z Uchwytami 80g/m² 20+10x29 cm (30 Sztuk)
Ver más artículos de:
Torby papierowe są najbardziej ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych toreb plastikowych. Znacznie bardziej przyjazne dla środowiska, są funkcjonalne, uniwersalne, a także pozwalają na bezpieczne przechowywanie produktów.
Ich proces produkcyj ny jest prosty: powstają poprzez połączenie włókien celulozowych, pochodzących z miazgi drzew, po procesie "sortowania". Powstały produkt jest filtrowany i myty, tworząc rodzaj pulpy, która jest przekształcana w papier. Są one zatem wykonane z całkowicie odnawialnych i zrównoważonych materiałów. To włókno celulozowe, nawiasem mówiąc, pochodzi z etycznie i odpowiedzialnie zarządzanych lasów, co jest prawdziwym zakładem i korzyścią dla planety.
Butiki z modą, firmy cateringowe, hotele i restauracje czy nawet firmy zajmujące się ochroną zdrowia. Istnieje wiele sektorów, w których torby papierowe z wywiniętymi uchwytami są skutecznym sprzymierzeńcem w sprzedaży produktów. Posiadają uchwyt, który ułatwia ich przenoszenie, zapobiegając uszkodzeniu dłoni Twoich klientów.
Podwójnie zakręcona rączka zwiększa jej wytrzymałość i poprawia chwyt. Ponadto torba ta posiada wewnętrzne wzmocnienie, dzięki czemu może utrzymać większy ciężar bez rozdarcia i uniknąć wypadków, stłuczeń i innych nieszczęść. Jest bardziej zrównoważona, ponieważ nadaje się do wielokrotnego użytku i jest przyjazna dla środowiska.
| Kolor | Zielony |
|---|---|
| Środki Ogółem | 20+10x29cm |
| Design | Shopping |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 29 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Intrastat | 48194000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Torby |
| Zakładka | 10 cm |
| Cena za | 3 |
5276-50
50 Jednostki
-25% 86, 94zł Normalna cena 115,91 zł
1,739zł/Torba
W magazynie.
5278-25
25 Jednostki
52, 35zł
2,094zł/Torba
W magazynie.
5279-25
25 Jednostki
55, 62zł
2,225zł/Torba
W magazynie.
41310-25
25 Jednostki
55, 67zł
2,227zł/Torba
W magazynie.
5275-25
25 Jednostki
55, 62zł
2,225zł/Torba
W magazynie.
4826-25
25 Jednostki
34, 88zł
1,395zł/Torba
W magazynie.