- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Torby Papierowe Kraft Hawanna z Uchwytami 100g/m² 18+8x24 cm (50 Sztuk)
Cena Dotyczy Worków 50 Sztuk.
Ver más artículos de:
Torby papierowe są najbardziej ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych toreb plastikowych. Znacznie bardziej przyjazne dla środowiska, są funkcjonalne, uniwersalne, a także pozwalają na bezpieczne przechowywanie produktów.
Ich proces produkcyj ny jest prosty: powstają poprzez połączenie włókien celulozowych, pochodzących z miazgi drzew, po procesie "sortowania". Powstały produkt jest filtrowany i myty, tworząc rodzaj pulpy, która jest przekształcana w papier. Są one zatem wykonane z całkowicie odnawialnych i zrównoważonych materiałów. To włókno celulozowe, nawiasem mówiąc, pochodzi z etycznie i odpowiedzialnie zarządzanych lasów, co jest prawdziwym zakładem i korzyścią dla planety.
Butiki z modą, firmy cateringowe, hotele i restauracje czy nawet firmy zajmujące się ochroną zdrowia. Istnieje wiele sektorów, w których torby papierowe z wywiniętymi uchwytami są skutecznym sprzymierzeńcem w sprzedaży produktów. Posiadają uchwyt, który ułatwia ich przenoszenie, zapobiegając uszkodzeniu dłoni Twoich klientów.
Podwójnie zakręcona rączka zwiększa jej wytrzymałość i poprawia chwyt. Ponadto torba ta posiada wewnętrzne wzmocnienie, dzięki czemu może utrzymać większy ciężar bez rozdarcia i uniknąć wypadków, stłuczeń i innych nieszczęść. Jest bardziej zrównoważona, ponieważ nadaje się do wielokrotnego użytku i jest przyjazna dla środowiska.
| Środki Ogółem | 18+8x24cm |
|---|---|
| Design | Hawanna |
| Materiał | Papier Hawanna |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 100g/m2 |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Zakładka | 8 cm |
| Cena za | 50 |
4826-25
25 Jednostki
34, 88zł
1,395zł/Torba
W magazynie.
4825-25
25 Jednostki
33, 94zł
1,358zł/Torba
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi