- Pakiet
- sale
250
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Torebka Papierowa Kraft, Biała z uchwytami i 100g/m² 25+11x31cm.
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 25+11x31cm |
| Design | Shopping |
| Materiał | Papier |
| Używa | Przewoźnik |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 100g/m2 |
| Intrastat | 48194000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Torby |
| Zakładka | 11 cm |
| Cena za | 250 |
41311-25-10
250 Jednostki
122, 51€
0,490€/Torba
W magazynie.
5027-25-10
250 Jednostki
84, 00€
0,336€/Torba
W magazynie.
5029-25-10
250 Jednostki
95, 94€
0,384€/Torba
W magazynie.
4830-25
25 Jednostki
12, 24€
0,490€/Torba
W magazynie.