- Pakiet
1000
Podobne produkty:
Sposób serwowania chleba mówi wiele o piekarni. Dlatego oferujemy naszą torbę z papieru kraftowego o naturalnym i rustykalnym wyglądzie, aby pomóc Ci serwować produkty w sposób czysty, prosty i elegancki.
Ver más artículos de:
Torby papierowe są najbardziej ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych toreb plastikowych. Znacznie bardziej przyjazne dla środowiska, są funkcjonalne, uniwersalne, a także pozwalają na bezpieczne przechowywanie produktów.
Ich proces produkcyj ny jest prosty: powstają poprzez połączenie włókien celulozowych, pochodzących z miazgi drzew, po procesie "sortowania". Powstały produkt jest filtrowany i myty, tworząc rodzaj pulpy, która jest przekształcana w papier. Są one zatem wykonane z całkowicie odnawialnych i zrównoważonych materiałów. To włókno celulozowe, nawiasem mówiąc, pochodzi z etycznie i odpowiedzialnie zarządzanych lasów, co jest prawdziwym zakładem i korzyścią dla planety.
Znane ze swoich różnorodnych zastosowań i rozmiarów, torby papierowe bez uchwytów są bohaterami w wielu firmach i sektorach: greengrocery, apteki, supermarkety, dostawy i take away... Są idealne dla małych produktów, które możemy wygodnie trzymać w dłoni, ale które wymagają dodatkowego zabezpieczenia, a ponadto dla ciężkich zamówień lub zakupów, ponieważ pozwalają nam wykorzystać strukturę torby, aby mieć większe wzmocnienie.
Bardziej ekologiczna opcja i alternatywa dla tradycyjnych toreb plastikowych: odnawialne i wielokrotnego użytku, stanowią krok w kierunku zrównoważonego rozwoju. Wyróżniają się dużą różnorodnością (wiele zastosowań i rozmiarów).
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 9+5x32cm |
| Materiał | Papier |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 32 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Gramatura | 35 g/m² |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Torby |
| Zakładka | 5 cm |
| Cena za | 1000 |
4962-250-4
1.000 Jednostki
34, 56€
0,035€/Torby
W magazynie.
10566-100-10
1.000 Jednostki
30, 39€
0,030€/Torba
W magazynie.
10566-250-4
1.000 Jednostki
30, 39€
0,030€/Miski
W magazynie.