- Pakiet
- ostatnie jednostki
300
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Torby Papierowe Białe na Butelki z Uchwytami 18+8x39cm (300 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 300 Sztuk.
Ver más artículos de:
Torby papierowe są najbardziej ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych toreb plastikowych. Znacznie bardziej przyjazne dla środowiska, są funkcjonalne, uniwersalne, a także pozwalają na bezpieczne przechowywanie produktów.
Ich proces produkcyj ny jest prosty: powstają poprzez połączenie włókien celulozowych, pochodzących z miazgi drzew, po procesie "sortowania". Powstały produkt jest filtrowany i myty, tworząc rodzaj pulpy, która jest przekształcana w papier. Są one zatem wykonane z całkowicie odnawialnych i zrównoważonych materiałów. To włókno celulozowe, nawiasem mówiąc, pochodzi z etycznie i odpowiedzialnie zarządzanych lasów, co jest prawdziwym zakładem i korzyścią dla planety.
Butiki z modą, firmy cateringowe, hotele i restauracje czy nawet firmy zajmujące się ochroną zdrowia. Istnieje wiele sektorów, w których torby papierowe z wywiniętymi uchwytami są skutecznym sprzymierzeńcem w sprzedaży produktów. Posiadają uchwyt, który ułatwia ich przenoszenie, zapobiegając uszkodzeniu dłoni Twoich klientów.
Podwójnie zakręcona rączka zwiększa jej wytrzymałość i poprawia chwyt. Ponadto torba ta posiada wewnętrzne wzmocnienie, dzięki czemu może utrzymać większy ciężar bez rozdarcia i uniknąć wypadków, stłuczeń i innych nieszczęść. Jest bardziej zrównoważona, ponieważ nadaje się do wielokrotnego użytku i jest przyjazna dla środowiska.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 18+8x39cm |
| Materiał | Papier |
| Używa | Przewoźnik |
| Certyfikat | PEFC |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 39 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Torby |
| Zakładka | 8 cm |
| Cena za | 300 |
4826-25-10
250 Jednostki
278, 97zł
1,116zł/Torba
W magazynie.
4825-25-10
250 Jednostki
271, 50zł
1,086zł/Torba
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi