Wyślij do
Obecnie: Poland

Torba Papierowa z Uchwytów Biała 35+15x30cm (250 Szt)

Ref 13312-25-10
  • Pakiet
📦
250
Torby Papierowe z Uchwytów Biała 35+15x30cm (250 Szt)
  • Torby Papierowe z Uchwytów Biała 35+15x30cm (250 Szt)
  • Torby Papierowe z Uchwytów Biała 35+15x30cm (250 Szt)
  • Torby Papierowe z Uchwytów Biała 35+15x30cm (250 Szt)
  • Torby Papierowe z Uchwytów Biała 35+15x30cm (250 Szt)
  • Torby Papierowe z Uchwytów Biała 35+15x30cm (250 Szt)
  • Torby Papierowe z Uchwytów Biała 35+15x30cm (250 Szt)
VAT
250 Szt 654,55 zł -20% 523,54 zł 2,094€/Ud
654,55 zł -20%
523,54 (tax incl.) 2,094€/Ud
Na Objednávku Ilość

Cena za pudełko od 250 jednostki

Code 13312-25-10

Akceptuję Ogólne Warunki i Politykę Prywatności Monouso.

  • Papier
  • Prostokątny
  • Tak
  • Si
  • 250

Torby papierowe 35+15x30 cm wykonana z papieru Kraft. Znane również jako torba papierowa z dnem amerykańskim lub torby papierowe bez uchwytów z prostokątnym dnem.

  • Torba papierowa, nadająca się do recyklingu, odnawialna i biodegradowalna w 100%.
  • Elegancki i wytrzymały design.
  • Idealny do piekarni i na wynos.

Cena Dotyczy Skrzynki 250 Sztuk. 10 Opakowań po 25 Sztuk.

Zobaczyć więcej

Ver más artículos de:


Opis Torba Papierowa z Uchwytów Biała 35+15x30cm (250 Szt)

Torby papierowe - EKO alternatywa dla toreb foliowych

Torby papierowe - EKO alternatywa dla toreb foliowych

Torby papierowe są najbardziej ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych toreb plastikowych. Znacznie bardziej przyjazne dla środowiska, są funkcjonalne, uniwersalne, a także pozwalają na bezpieczne przechowywanie produktów.

Ich proces produkcyj ny jest prosty: powstają poprzez połączenie włókien celulozowych, pochodzących z miazgi drzew, po procesie "sortowania". Powstały produkt jest filtrowany i myty, tworząc rodzaj pulpy, która jest przekształcana w papier. Są one zatem wykonane z całkowicie odnawialnych i zrównoważonych materiałów. To włókno celulozowe, nawiasem mówiąc, pochodzi z etycznie i odpowiedzialnie zarządzanych lasów, co jest prawdziwym zakładem i korzyścią dla planety.

  • Różne rozmiary: mamy dostępne różne rozmiary, które można łączyć i cieszyć się nimi w swojej firmie.
  • Papier nadający się do recyklingu: papier używany do produkcji tych toreb papierowych nadaje się w 100% do recyklingu.
  • Dla gastronomii i żywności: pieczywo, kanapki, hamburgery, owoce, kawa i napary.
Bez uchwytów: duża wszechstronność

Bez uchwytów: duża wszechstronność

Znane ze swoich różnorodnych zastosowań i rozmiarów, torby papierowe bez uchwytów są bohaterami w wielu firmach i sektorach: greengrocery, apteki, supermarkety, dostawy i take away... Są idealne dla małych produktów, które możemy wygodnie trzymać w dłoni, ale które wymagają dodatkowego zabezpieczenia, a ponadto dla ciężkich zamówień lub zakupów, ponieważ pozwalają nam wykorzystać strukturę torby, aby mieć większe wzmocnienie.

Bardziej ekologiczna opcja i alternatywa dla tradycyjnych toreb plastikowych: odnawialne i wielokrotnego użytku, stanowią krok w kierunku zrównoważonego rozwoju. Wyróżniają się dużą różnorodnością (wiele zastosowań i rozmiarów).

 

Torby SOS: duża pojemność przechowywania

Torby SOS: duża pojemność przechowywania

Torby papierowe SOS posiadają system samootwierania, co ułatwia ich użytkowanie i dodaje dodatkowego komfortu. Są bardzo uniwersalne, ponieważ możemy je znaleźć w różnych prezentacjach, odpowiednich dla każdej z potrzeb Twojej firmy, szeroka różnorodność, która pozwoli Ci cieszyć się wszystkimi ich zaletami. Szeroki wybór, który pozwoli Ci cieszyć się wszystkimi ich zaletami, a także format, który pozwala uniknąć kołysania się również podczas transportu.

 

 

Arkusz danych Torba Papierowa z Uchwytów Biała 35+15x30cm (250 Szt)

Kolor Kraft
Środki Ogółem 28+16x32cm
Projekt BIO
Rodzaj Opakowania Skrzynka
Torba bez Uchem
Materiał Papier
Kształt Prostokątny
Wysokość 32 cm
Szerokość 28 cm
Biodegradowalny Tak
Jednorazowe Tak
Rodzina Monouso
Gramatura 80 g/m²
Intrastat 48194000
Recyklingowi Si
Rodzaj Torby
Zakładka 16 cm
Torby w pudełku 10
Cena za 250
Wymiary 28+16x32cm
Jednostki na worek 25
group_work