- Pakiet
125użyć
750
Mini talerz plastikowy wykonany z PS w rozmiarze 6,5x6,5 cm w kolorze białym. Najlepszy towarzysz do prezentowania najbardziej wyrafinowanych kreacji kulinarnych jako miniatury.
Kup z
20użyć
3028-10-12
120 Jednostki
121, 77€
1,015€/Dzbanek
W magazynie.
52031-100
100 Jednostki
2, 95€
0,030€/S
W magazynie.
20użyć
3018-13
13 Jednostki
2, 05€
0,158€/Szklanka
W magazynie.
20użyć
3028-10
10 Jednostki
12, 68€
1,268€/Dzbanki
W magazynie.
4064-1
1 Jednostki
30, 09€
30,086€/Obrus
W magazynie.
4110-40
40 Jednostki
-20% 4, 27€ Normalna cena 5,34 €
0,107€/Kubek
W magazynie.
Ver más artículos de:
W ekscytującym świecie imprez prezentacja potraw jest równie ważna jak ich smak. Plastikowe talerze degustacyjne PS są idealnym narzędziem do podniesienia degustacji i degustacji na nowy poziom wyrafinowania. Zaprojektowane specjalnie do eksponowania małych porcji w elegancki i atrakcyjny sposób, talerze te dodają klasy każdemu kęsowi, sprawiając, że kulinarne kreacje nabierają blasku i pozostawiają niezatarte wrażenie na gościach.
Materiał, z którego wykonano te talerze, tworzywo PS, jest znany ze swojej trwałości i wysokiej jakości wykończenia. Idealny na imprezy i degustacje, gdzie estetyka jest kluczowa, PS oferuje krystalicznie czysty wygląd i gładką teksturę, która wizualnie podkreśla jedzenie. Ponadto jego wytrzymałość sprawia, że nadaje się do różnych warunków, od zimnych po ciepłe, bez uszczerbku dla jakości i bezpieczeństwa.
Co sprawia, że talerze degustacyjne PS są podstawą podczas degustacji?
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 6,5x6,5cm |
| Design | Small |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Degustacyjny |
| Całkowita Pojemność | 45 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 6,5 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 6,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 750 |
125użyć
640513-25-30
750 Jednostki
122, 63€
0,164€/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640515-25-30
750 Jednostki
122, 64€
0,164€/Fingerfood
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi