- Pakiet
- ostatnie jednostki
125użyć
500
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Plastikschüssel "Triangle" zur Präsentation von Lebensmitteln transparent (Maβe: 6,7x6,5 cm) 70 ml
Fabriziert aus Polystyrol (PS).
Einheiten á 500 Stück
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 70 ml |
| Design | Triangle |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Degustacyjny |
| Całkowita Pojemność | 70 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Trójkątny |
| Wysokość | 6,5 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 6,7 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 500 |
125użyć
640439-25-20
500 Jednostki
531, 22zł
1,062zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640438-25-20
500 Jednostki
531, 22zł
1,062zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640440-25-20
500 Jednostki
531, 22zł
1,062zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
9942-25-20
500 Jednostki
524, 64zł
1,049zł/Fingerfood
W magazynie.