- Pakiet
- ostatnie jednostki
125użyć
240
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Tasting Plastic Bowl PS "Pagoda" White 350ml (240 Units)
The price is for a box of 20 Bags with 12 Units, Total 240 Units.
Ver más artículos de:
Wejdź w fascynujący świat prezentacji kulinarnej z Mini miseczki PS. Te małe akcesoria nie tylko dodają wizualnego uroku każdemu wydarzeniu, ale także oferują wyjątkową funkcjonalność, która odmieni doświadczenia kulinarne Twoich gości.
Wykonane są z polistyrenu (PS) – materiału, który w niezwykły sposób łączy lekkość i wytrzymałość. Pomimo swoich kompaktowych rozmiarów, Mini miseczki PS doskonale sprawdzają się w wymagających warunkach gastronomii, zapewniając, że każda prezentacja będzie namacalnym dowodem jakości.
Co sprawia, że te miseczki są tak wyjątkowe? Oto ich najważniejsze cechy:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 10x10x6,5cm |
| Design | Pagoda |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Degustacyjny |
| Całkowita Pojemność | 350 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 6,5 cm |
| Szerokość | 10,5 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 10,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 240 |
125użyć
640548-12-20
240 Jednostki
100, 16€
0,417€/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640547-12-20
240 Jednostki
100, 16€
0,417€/Fingerfood
W magazynie.