- Pakiet
- ostatnie jednostki
125użyć
120
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Plastikschüssel "Pagoda Maxi" zur Präsentation von Lebensmitteln transparent (Maβe: 124x124x65 mm)
Fabriziert aus Polystyrol (PS).
Einheiten á 120 Stück.
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 500 ml |
| Design | Pagoda |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Degustacyjny |
| Całkowita Pojemność | 500ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 6,5 cm |
| Szerokość | 12,4 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 12,4 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 120 |
13376-75-4
300 Jednostki
293, 39zł
0,978zł/Miska
W magazynie.
41190-50-4
200 Jednostki
1, 526.30zł
7,632zł/Miski
W magazynie.