- ostatnie jednostki
125użyć
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Plastikowa miska do degustacji PS "Nenufar" Biały 70 ml.
Ver más artículos de:
Wejdź w fascynujący świat prezentacji kulinarnej z Mini miseczki PS. Te małe akcesoria nie tylko dodają wizualnego uroku każdemu wydarzeniu, ale także oferują wyjątkową funkcjonalność, która odmieni doświadczenia kulinarne Twoich gości.
Wykonane są z polistyrenu (PS) – materiału, który w niezwykły sposób łączy lekkość i wytrzymałość. Pomimo swoich kompaktowych rozmiarów, Mini miseczki PS doskonale sprawdzają się w wymagających warunkach gastronomii, zapewniając, że każda prezentacja będzie namacalnym dowodem jakości.
Co sprawia, że te miseczki są tak wyjątkowe? Oto ich najważniejsze cechy:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 70 ml |
| Design | Nenufar |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Degustacyjny |
| Całkowita Pojemność | 70 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 7,1 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 5,2 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 25 |
125użyć
640439-25
25 Jednostki
33, 20zł
1,328zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640440-25
25 Jednostki
33, 20zł
1,328zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
9942-25
25 Jednostki
32, 78zł
1,311zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640438-25
25 Jednostki
33, 20zł
1,328zł/Fingerfood
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi