- Pakiet
- ostatnie jednostki
450
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Plastikschüssel "Exa" 120ml zur Präsentation von Lebensmitteln transparent
Fabriziert aus Polystyrol (PS).
Einheiten á 450 Stück
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 120 ml |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Degustacyjny |
| Całkowita Pojemność | 120ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 6,5 cm |
| Kształt | Sześciokąt |
| Wysokość | 6,4 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Cena za | 450 |
125użyć
640547-12-20
240 Jednostki
428, 46zł
1,785zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640519-12-12
144 Jednostki
239, 62zł
1,664zł/Fingerfood
W magazynie.