- Pakiet
800
Biodegradowalny talerz Ø18cm do uzupełnienia najbardziej wymagających stołów bez uszczerbku dla środowiska.
Cena dotyczy opakowania zawierającego 800 sztuk.
Ver más artículos de:
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø18cm |
| Design | Pszenica |
| Materiał | Śruta pszenna |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Średnica | 18 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 800 |
10547-50-16
800 Jednostki
201, 95€
0,252€/Talerz
W magazynie.
13430-50-7
350 Jednostki
32, 12€
0,092€/Talerz
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi