- ostatnie jednostki
Talerz Plastikowe PS Płaski Zielony Limonka Ø220 mm (30 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 30 Sztuk.
Akcesoria
Kup z
125użyć
7819-3
3 Jednostki
21, 41zł
7,138zł/Miska
W magazynie.
125użyć
7714-50
50 Jednostki
21, 94zł
0,439zł/Kieliszek
W magazynie.
Ver más artículos de:
| Kolor | Zielony limonkowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø22cm |
| Design | Color |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | Ø22cm |
| Dolna średnica | 17,5 cm |
| Górna średnica | 22 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 2,2 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 12 gr |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Ekonomiczne |
| Cena za | 30 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi