- ostatnie jednostki
Talerz Plastikowe PS Płaski Czerwerne Ø280mm (10 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 10 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø28cm |
| Design | Color |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 28 cm |
| Dolna średnica | 17,5 cm |
| Górna średnica | 28 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 1,6 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Ekonomiczne |
| Cena za | 10 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi