- ostatnie jednostki
Talerz Plastikowe PS Kwadratowi Czarni 200x200mm (30 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 30 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 20x20cm |
| Design | Square Color |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 20 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 20 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Ekonomiczne |
| Cena za | 30 |