- Pakiet
700
Podobne produkty:
Dodaj praktyczność i wytrzymałość do swojego serwisu dzięki naszym talerzom wielokrotnego użytku z plastiku PS Ø22 cm w kolorze białym, funkcjonalnemu i wszechstronnemu rozwiązaniu do dań głównych, pełnych porcji, sałatek lub bardziej sycących posiłków. Zaprojektowane do codziennego użytku, łączą trwałość, wygodę i estetyczną, profesjonalną prezentację.
Ver más artículos de:
Szukasz zastawy stołowej, która będzie pasować do wszystkich Twoich wydarzeń? Rozwiązaniem są plastikowe talerze PS. Ich niesamowita wszechstronność sprawia, że są najlepszym wyborem w każdej sytuacji i możesz zapomnieć o ciągłym odnawianiu zastawy stołowej, ponieważ są wielokrotnego użytku! Wykonanie z plastiku niekoniecznie oznacza, że są to produkty jednorazowego użytku.
Wykonane z polistyrenu, znanego również jako PS, nasze talerze są bardzo trwałe i odporne, więc nie będziesz miał problemu z używaniem ich przy każdej okazji. Fakt, że są mocne, nie przeszkadza im być lekkimi; te płyty są wyjątkowo lekkie, co sprawia, że są łatwe w obsłudze i transporcie. Co więcej, materiał izolacyjny pomaga zachować temperaturę potraw na dłużej, zapewniając optymalne doznania kulinarne.
Ale czekaj, czy chcesz poznać jeszcze więcej zalet twardych talerzy PS?
Produkt zaprojektowany do wielokrotnego użytku, który można używać ponownie bez utraty funkcjonalności. Wytrzymały materiał wydłuża jego żywotność, czyniąc go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem na co dzień. Zaleca się odpowiednie czyszczenie po każdym użyciu, aby zachować jego właściwości.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø22cm |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 500 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 22 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 1,80 cm |
| Szerokość | 22,00 cm |
| Kompostowalny | Tak |
| Zamrażanie | Nie |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Nie |
| Rodzina | Monouso |
| Tradycyjny piekarnik | Nie |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 22,00 cm |
| Mikrofalówka | Nie |
| Recyklingowi | Nie |
| Tłuszczoodporny | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Maksymalna temperatura użytkowania | 70ºC |
| Minimalna temperatura użytkowania | -10ºC |
| Cena za | 700 |
20użyć
8472-50-13
650 Jednostki
51, 78€
0,080€/Talerz
W magazynie.
20użyć
8470-50-11
550 Jednostki
69, 13€
0,126€/Talerz
W magazynie.
20użyć
8469-50-9
450 Jednostki
63, 34€
0,141€/Talerz
W magazynie.