- ostatnie jednostki
125użyć
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Talerz Plastikowe Płaski Zielone Nice Pearl PP 230mm (25 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 25 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Zielony |
|---|---|
| Środki Ogółem | 23x23cm |
| Design | Nice Pearl |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 2,3 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 23 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Premium |
| Cena za | 25 |
125użyć
7948-25
25 Jednostki
24, 94€
0,997€/Talerz
W magazynie.
125użyć
7961-25
25 Jednostki
24, 94€
0,997€/Talerz
W magazynie.
125użyć
7950-15
15 Jednostki
30, 09€
2,006€/Talerz
W magazynie.
125użyć
7955-25
25 Jednostki
24, 94€
0,997€/Talerz
W magazynie.