- ostatnie jednostki
125użyć
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Talerz Plastikowe Płaski Turkusowe Round PP Ø185mm (50 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 50 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Turkusowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø18,5cm |
| Design | Round |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | Ø18,5 cm |
| Górna średnica | 18,5 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Premium |
| Cena za | 50 |
125użyć
7327-50
50 Jednostki
22, 51€
0,450€/Talerz
W magazynie.
125użyć
7321-25
25 Jednostki
12, 16€
0,487€/Talerz
W magazynie.
125użyć
7323-25
25 Jednostki
12, 94€
0,518€/Talerz
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi