- ostatnie jednostki
125użyć
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Talerz Plastikowe Płaski Przezroczyste Nice PS 180mm (25 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 25 Sztuk.
Kup z
125użyć
7888-25
25 Jednostki
-20% 22, 61€ Normalna cena 28,26 €
0,904€/Talerz
W magazynie.
125użyć
7892-12
12 Jednostki
-20% 18, 03€ Normalna cena 22,53 €
1,502€/Talerz
W magazynie.
Ver más artículos de:
Szukasz zastawy stołowej, która będzie pasować do wszystkich Twoich wydarzeń? Rozwiązaniem są plastikowe talerze PS. Ich niesamowita wszechstronność sprawia, że są najlepszym wyborem w każdej sytuacji i możesz zapomnieć o ciągłym odnawianiu zastawy stołowej, ponieważ są wielokrotnego użytku! Wykonanie z plastiku niekoniecznie oznacza, że są to produkty jednorazowego użytku.
Wykonane z polistyrenu, znanego również jako PS, nasze talerze są bardzo trwałe i odporne, więc nie będziesz miał problemu z używaniem ich przy każdej okazji. Fakt, że są mocne, nie przeszkadza im być lekkimi; te płyty są wyjątkowo lekkie, co sprawia, że są łatwe w obsłudze i transporcie. Co więcej, materiał izolacyjny pomaga zachować temperaturę potraw na dłużej, zapewniając optymalne doznania kulinarne.
Ale czekaj, czy chcesz poznać jeszcze więcej zalet twardych talerzy PS?
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 18x18cm |
| Design | Miły |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 18 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 25 |
125użyć
7863-25
25 Jednostki
-15% 12, 86€ Normalna cena 15,12 €
0,514€/Talerz
W magazynie.
125użyć
7865-25
25 Jednostki
15, 82€
0,633€/Talerz
W magazynie.
125użyć
8044-15
15 Jednostki
-20% 16, 57€ Normalna cena 20,71 €
1,105€/Talerz
W magazynie.