- ostatnie jednostki
125użyć
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Talerz Plastikowe Płaski Orange Round PP Ø220mm (50 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 50 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø22cm |
| Design | Round |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | Ø22 cm |
| Górna średnica | 22 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Premium |
| Cena za | 50 |
125użyć
7308-25
25 Jednostki
63, 67zł
2,547zł/Talerz
W magazynie.
125użyć
7314-25
25 Jednostki
60, 55zł
2,422zł/Talerz
W magazynie.
125użyć
7305-25
25 Jednostki
-15% 65, 29zł Normalna cena 76,81 zł
2,612zł/Talerz
W magazynie.
125użyć
7317-25
25 Jednostki
60, 57zł
2,423zł/Talerz
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi