- Pakiet
- ostatnie jednostki
125użyć
600
Talerz Plastikowe Płaski Czerwerne Round PP Ø220mm
Cena Dotyczy Skrzynki 600 Sztuk.
24 Worków po 25 Sztuk w Skrzyni.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø22cm |
| Design | Round |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | Ø22 cm |
| Górna średnica | 22 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Premium |
| Cena za | 600 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi