- ostatnie jednostki
15użyć
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Okrągły talerz o średnicy 23 cm wykonany z PP. Ma wzór "Lace" i jest jednym z najbardziej atrakcyjnych talerzy, którymi można uzupełnić zabawne i kolorowe nakrycie stołu.
Ver más artículos de:
Szukasz zastawy stołowej, która będzie pasować do wszystkich Twoich wydarzeń? Rozwiązaniem są plastikowe talerze PS. Ich niesamowita wszechstronność sprawia, że są najlepszym wyborem w każdej sytuacji i możesz zapomnieć o ciągłym odnawianiu zastawy stołowej, ponieważ są wielokrotnego użytku! Wykonanie z plastiku niekoniecznie oznacza, że są to produkty jednorazowego użytku.
Wykonane z polistyrenu, znanego również jako PS, nasze talerze są bardzo trwałe i odporne, więc nie będziesz miał problemu z używaniem ich przy każdej okazji. Fakt, że są mocne, nie przeszkadza im być lekkimi; te płyty są wyjątkowo lekkie, co sprawia, że są łatwe w obsłudze i transporcie. Co więcej, materiał izolacyjny pomaga zachować temperaturę potraw na dłużej, zapewniając optymalne doznania kulinarne.
Ale czekaj, czy chcesz poznać jeszcze więcej zalet twardych talerzy PS?
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø23cm |
| Design | Lace |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 23 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 4 |
110683-50
50 Jednostki
9, 75€
0,195€/Talerz
W magazynie.
12643-50
50 Jednostki
12, 96€
0,259€/Talerz
W magazynie.
12646-50
50 Jednostki
12, 96€
0,259€/Talerz
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi