- Pakiet
- ostatnie jednostki
90
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Talerz Plastikowe Okrągłe Bardzo Sztywny Bakłażan 23cm (90 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 90 Sztuk. 15 Worków po 6 Sztuk
Akcesoria
Ver más artículos de:
Produkt zaprojektowany do wielokrotnego użytku, który można używać ponownie bez utraty funkcjonalności. Wytrzymały materiał wydłuża jego żywotność, czyniąc go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem na co dzień. Zaleca się odpowiednie czyszczenie po każdym użyciu, aby zachować jego właściwości.
| Kolor | Fioletowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø23cm |
| Design | Extra Stiff |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | Ø23 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 90 |
110683-50-10
500 Jednostki
333, 75zł
0,667zł/Talerz
W magazynie.
12643-50-10
500 Jednostki
443, 87zł
0,888zł/Talerz
W magazynie.
12646-50-10
500 Jednostki
443, 87zł
0,888zł/Talerz
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi