- ostatnie jednostki
125użyć
Talerz Plastikowe Głębokie Liliowa Round PP Ø195mm (50 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 50 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Fioletowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø19,5cm Głębokie |
| Design | Round |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 19,5 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 3,5 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Premium |
| Cena za | 50 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi