- Pakiet
- ostatnie jednostki
300
Talerz Plastikowe Głębokie Kwadratowi Srebro 180mm (300 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 300 Sztuk.
60 Worków po 5 Sztuk w Skrzyni.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Metalizowany |
|---|---|
| Środki Ogółem | 18x18cm |
| Design | Economic |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 18 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 18 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 300 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi