- Pakiet
- ostatnie jednostki
200
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Talerz Plastikowe Bardzo Sztywnyz Złoty Rantem 19cm (200 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 200 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Złoty |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø19cm |
| Design | Krawędzie |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 19 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 200 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi