- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Talerz Plastikowe Bardzo Sztywny Czarni 26cm (20 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 20 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø26cm |
| Design | Extra Stiff |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 26 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 20 |
110723-50
50 Jednostki
11, 99€
0,240€/Talerz
W magazynie.
12644-50
50 Jednostki
16, 27€
0,325€/Talerz
W magazynie.
12647-50
50 Jednostki
16, 27€
0,325€/Talerz
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi