- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Talerz Plastikowe Bardzo Sztywny Czarni 15cm (20 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 20 Sztuk.
Kup z
20użyć
7038-5
5 Jednostki
12, 18€
2,435€/Taca
W magazynie.
125użyć
7989-15
15 Jednostki
11, 99€
0,800€/Talerz
W magazynie.
125użyć
7509-25
25 Jednostki
11, 02€
0,441€/Kubek
W magazynie.
Ver más artículos de:
| Środki Ogółem | Ø15cm |
|---|---|
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 15 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 20 |
125użyć
7862-15
15 Jednostki
9, 57€
0,638€/Talerz
W magazynie.
110682-50
50 Jednostki
5, 93€
0,119€/Talerz
W magazynie.
12642-50
50 Jednostki
8, 51€
0,170€/Talerz
W magazynie.
12645-50
50 Jednostki
8, 51€
0,170€/Talerz
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi